עידן הדברות
הדברה ירוקה ואורגנית

הדברת עכברים וחולדות במרכז והסביבה


אנו בעידן הדברות מתמחים בין השאר גם בהדברה וקטילה של עכברים וחולדות, ברשותינו מגוון פתרונות להדברת מזיקים אלו ולמניעתם בעתיד.

לקוחות פרטיים או לקוחות עסקיים  ? חייגו עכשיו לעידן הדברות ותקבלו חוות דעת ראשונית ללא התחייבות!


חייגו אלינו חינם מכל טלפון: 
1-700-700-128

                                                             הדברת עכברים חולדות

כדי לעשות הדברת עכברים בצורה הכי מקצועית עדיף להתקשר אלינו עוד היום לפני שהמצב יחמיר, אנו משתמשים במגוון מלכודות אשר לא ניתן  להשיגם אלא עם רשיון מדביר בתוקף.

כמו כן לאחר כל לכידת חולדות או עכברים, 
המדביר שלנו ישאר בקשר מתמיד איתכם הלקוחות בכדי להבטיח על ידי הערכות מצב שמזיקים אלו לא יחדרו לשטח המטופל לצמיתות.

הניסיון שלנו בהדברת עכברים וחולדות:


מדביר עכברים מנוסה חייב לדאוג לצרכים של הלקוחות, לכן אם אתם זקוקים ל מדביר עכברים מומחה שיגיע אליכם כדי לפתור את בעיית העכברים שבביתכם או בשביל חוות דעת מקצועית ,חייגו עוד היום כי לנו יש את כל הכלים והניסיון בהדברת עכברים.

הדברת חולדות:


צוות המדבירים שלנו מתמחים בהדברת חולדות, ניתן להבדיל בין עכבר לחולדה בעיקר על ידי המראה, החולדה היא גדולה ומאסיבית מאוד בייחס לעכבר שהוא קטן יותר.

הדברת חולדות מהירה אינה מהווה בעייה לצוות המדבירים המקצועי שלנו,מדביר חולדות  יגיע אליכם הבייתה וימקם מלכודות לחולדות במקומות המתאימים אז חייגו עכשיו לעידן הדברות והזמינו מדביר חולדות עוד היום!!

שירות מקצועי נגד עכברים:


אחת השיטות להדברת עכברים היא מלכודת פרומון, ניתן גם לבצע הדברת חולדות בעזרת אותן מלכודות פרומון אך שיטה זו פחות יעילה משום שהחולדות יותר חכמות ונוטות שלא להגיע בשנית למלכודת שבה נתפסה חולדה בעבר.

צוות המדבירים המקצועי שלנו מתמחה בשילוב של כל חומרי הדברת עכברים או הדברת חולדות לפי המצב הנתון בשטח, אנו  מתחייבים לדאוג להרחקת המזיקים האלה מביתכם באופן יעיל ומקצועי .

זיכרו: מדבר עכברים וחולדות חייב רישיון בתוקף לכן חייגו עכשיו אלינו והזמינו מדביר מקצועי-  1-700-700-128 !   


הדברת חולדות                        


logo בניית אתרים