עידן הדברות
הדברה ירוקה ואורגנית

הדברה ירוקה - כל מה שרציתם לדעת ולא ידעתם את מי לשאול:


המונח הדברה ירוקה או הדברה אורגנית הפך בשנים האחרונות  לטרנד עולמי.  

בכל תחום שבו היצרנים מעוניינים להשתמש במוצר יעיל,טבעי,ושאינו פוגע בסביבה שלנו ובחיות המחמד שלנו נשתמש בהדברה ירוקה.

כיום עדיין נעשה שימוש בחומרי הדברה כימיים,חומרים אלו אמנם נותנים מענה יעיל בתחום הדברת המזיקים אך הם ידועים כגורמי מחלות ותופעות לוואי שאינן רצויות אך מגיעות כפועל נלווה אליהם.

מה זה הדברה ירוקה?


הדברה ירוקה היא שיטת הדברה שאינה כוללת חומרים כימיים או סינטטיים כלל אלא מורכבת מחומרים צמחיים וטבעיים בלבד, חומרים אלה מצמצמים את הפגיעה בבני האדם ובחיות המחמד לרמת המינימום האפשרית, כמו כן הדברה ירוקה אינה
משאירה משקעים רעילים שפוגעים במי התהום שאנו שותים .

האם ניתן לוותר על חומרי הדברה כימיים?ניתן לוותר על חומרי הדברה כימיים ,אמנם בהדברה של שדות חקלאיים אנו נצטרך לתכנן מערך שונה של הדברה, אך בהדברת מזיקים ביתית או עסקית יש לנו מגוון חומרים יעילים מאוד אשר יכולים ביחד עם הדברה אלקטרונית או מכנית להעניק לכם שקט נפשי ובית נקי ממזיקים לאורך זמן.

עד כמה יעילים חומרי ההדברה הירוקה?

יעילותה של הדברה ירוקה/אורגנית מתבטאת בשני פרמטרים- האחד ירידה משמעותית בפגיעה בבני האדם ,לדוגמא אם לאחר ההדברה האורגנית יגיע תינוק וישחק עם חפץ שבא במגע עם החומר סיכוייו להפגע הם אפסיים לעומת החומר הכימי.

העניין השני הוא הפגיעה בסביבה, חומרי הדברה ירוקה אינם שארתיים בייחס לחומרים הכימיים והם יתפרקו בסביבה בצורה טובה יותר.

למי מתאימה הדברה ירוקה ?


הדברה ירוקה/אורגנית מתאימה לכל משקי הבית , אך במיוחד מתאימה ההדברה האורגנית למשקי בית ובו ילדים קטנים,תינוקות,קשישים,ובית עם חיות מחמד כל אלה רגישים יותר לחומרי הדברה קונבנציונלים ובטוח יותר להדביר בסביבתם בחומרי הדברה ירוקה

האם חומרי הדברה ירוקה בטוחים לבני הבית?


חומרי הדברה ירוקה מגיעים בדרך כלל נטולי ריח, ואינם משאירים סימנים לאחר התייבשותם.

במהלך ולאחר ההדברה הירוקה יש לצאת מהאיזור המרוסס וניתן לחזור לאחר פרק זמן של שעה, נשים בהיריון ו/או תינוקות יוכלו לחזור לאחר כשלוש שעות לאחר אוורור המקום.

כמו כן קיימת אופציה נוספת של הדברה ירוקה והיא הדברה באמצעות מכשיר שמייצר תדר אולטרה סוני שאינו נשמע על ידי בני האדם אך משבש את התקשורת בין החרקים כמו נמלים בכך גורם להטרדתן עד להעלמות מוחלטת שלהם משטחי הבית.


בין אם מדובר בהדברת נמלים או בהדברת חולדות, חברת עידן הדברות מתמחה בהדברה ירוקה והדברה אורגנית,כפי שכבר פירטנו למעלה להדברה ירוקה יש יתרונות רבים מאוד ואנו בעידן הדברות ממליצים לכם הלקוחות לחייג עוד היום לאחד מהנציגים שלנו ולקבל את ההצעה הטובה ביותר
עבור הדברה אורגנית לביתכם , כי על בריאות משפחתנו אין פשרות !!

חייגו עכשיו: 050-4400417 , 1-700-700-128  רב קוויהדברה ירוקה
עידן הדברות מזיקים

logo בניית אתרים